Transfer Bölgelerimiz
Kemer


Akdeniz sahillerinin ve Türkiye'nin en kalabalık yerlerinden olan Antalya'nın en güzel ilçelerinden biri olan "Kemer";deniz mavisi temiz plajları,doğal güzellikleri ve hareketli gece hayatı ile dikkat çekici bir bölgedir.

Troll Transfer olarak sizin için Kemer'in en güzel yerlerini siz değerli müşterilerimiz için sıraladık....


Yörük Parkı

Antalya'nın Kemer İlçesinde bulunan Folklorik Yörük Parkı 1982 yılında Özel Turizm Belgeli bir tesis olarak kurulmuştur. Yörük Parkı tamamen Devlet Ormanı ve Milli Park statüsündeki yarımada Küçükburun üzerinde kuruludur. Yat Limanı yanında yer alan bu alanda temalı park ve yaşayan açık hava folklor müzesi işlevi ve konsepti ile hizmet vermektedir.


Yanartaş (Kimera)

Yanartaş’a hafif eğimli patika yolları takip ederek yaklaşık yarım saat sonra (1200 adım) ulaşılmakta. Yanartaş’a tırmanırken arada bir mola verip, yukarıdan sahilin ve doğanın güzel manzarasını seyredebilirsiniz. Yanartaş’ta ise sizin muhteşem doğal güzellikler ve yanan taşlar beklemekte.


Ayışığı Plajı

Kemer İlçe Merkezinin batısında yer alan çok özel bir koyda bulunur. Burası Ayışığı Parkı'nın deniz kenarında yer alır. Koyun bir ucunda tepe üstünde Kemer Folklorik Yörük Parkı / Açık Hava Müzesi, karşı tarafında ise ClubMed tatil Köyü bulunur. Bu güzelliği ile ziyaret edenleri etkileyen koyun etrafının büyük kısmı Olimpos Beydağları Sahil Milli Parkı ile çevrilidir. Turkuaz rengi denize giriş kum olmakla birlikte bir miktar büyükçe çakıl taşları vardır. Bu plajın Kemer'de yüzülecek en güzel yer olduğu vurgulanmaktadır.


Phalesis Antik Kenti

Tekirova Köyü yakınlarındaki Phaselis Antik Kenti, Olimpos Beydağları Milli Parkı’nın sınırları içerisinde yer alıyor.Kültürel açıdan büyük bir birikime sahip olan Phaselis Antik Kenti, birbirinden güzel 3 plajı sayesinde aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte keyifli saatler yaşamanıza olanak veriyor.Antik kentteki limanlar kuzey, merkez ve güney liman olarak adlandırılıyor. Bu üç limandan benim favorim “Merkez Liman“. Aracınız ile antik kente girdiğiniz sizi ilk olarak Güney Liman, sonrasında Merkez Liman ve en sonunda Güney Liman karşılıyor. Tüm limanların kendine göre artı ve eksileri var.Göynük


"Göynük" gezilecek yerler,plajlar,yeme içme,gece hayatı,alışveriş,günlük turlar ve konaklama imkanları ile turistler için oldukça popüler olan tatil merkezlerinden birisi konumundadır.

Troll Transfer olarak sizin için Göynük'ün en güzel yerlerini siz değerli müşterilerimiz için sıraladık....


Göynük Kanyonu

Kemer’in en popüler gezilecek yerlerinden birisi olan Göynük Kanyonu (Göynük’ten 4 km.), muhteşem doğası, ağaçları, şelaleleri ve havuzları ile doğa sporu sevenler açısından muhteşem bir yer. Göynük Kanyonu’unda kanyon keyfi, yürüyüş parkurlarında trekking ve kıyı restoranlarında yeme içme keyfi sürebilirsiniz.


EcoFun Adventure Park

Göynük Kanyonunda büyük bir alanda kuruludur.Sayısız aktiviteleri ile Türkiye'nin en büyük macera parkıdır.Kanyon safari ve Zip fly isimli Kayma aktivitesi parkta yapılan aktiviteler arasındadır.


Dinopark

30 dönümlük ormanlık bir alan üzerinde kurulu olan Dinopark,dinozarların gerçekçi maketlerinin sergilendiği aynı zamanda;Planetaryum, 7D Sinema, Fosil Havuzu, Tırmanma Duvarı, Dino-Vivor, Çarpışan Botlar, Havuz Oyunları, Çocuk Atölyesi, Mini Hayvanat Bahçesi, Trambolin ve Midilli gibi sayısız etkinliklerin bulunduğu bir eğlence parkıdır.


Tahtalı Dağı Olimpos Teleferik

Popüler bir gezi mekanı olan Tahtalı Dağı’na Olimpos’tan teleferik ile çıkabilir, buradaki 360 derece muhteşem panoramik manzaraların keyfini çıkartabilir, doğa yürüyüşü, trekking, bisiklet, yamaç paraşütü gibi aktivitelere katılabilir, gün doğumu ve gün batımını izleyebilir, restoranında yeme içme keyfi sürebilirsiniz.Beldibi


Antalya ile Kemer merkezi arasında, Antalya’dan 22 km. mesafede bulunan Beldibi, muhteşem doğal güzellikleri, yaklaşık 5 km.lik kumsalı, plajı, masmavi denizi, kaliteli otelleri ve tatil merkezleri ile Antalya Kemer’in en popüler tatil beldelerinden birisi konumunda.

Troll Transfer olarak sizin için Beldibi'nin en güzel yerlerini siz değerli müşterilerimiz için sıraladık....


Beldibi Plajları

Beldibi plajı ve denizi, tatilciler için güzel imkanlar sunmakta. Mavi bayrağa sahip Beldibi plajı’nda güneşlenebilir, berrak denizin tadını çıkarabilir ve başta deniz paraşütü olmak üzere çeşitli su sporları imkanlarından yararlanabilirsiniz.


Beldibi Mağarası

Denizden 25 metre yükseklikte, sahile yakın bir kaya altı sığınağı olan Beldibi Mağarası, Antalya ile Kemer sahil yolunun Çamdağ tünelinin hemen çıkışında yer almakta olup Oba köy mevkisinde yer almakta. Mağarayı tekne turları da düzenleniyor.Kiriş


Kemer’den batıya doğru yaklaşık 5,5 km. mesafede bulunan Kiriş, muhteşem doğal güzellikleri, yaklaşık 2,1 km.lik kumsalı, plajı, denizi ve kaliteli otelleri ve tatil merkezleri ile Antalya Kemer’in en popüler tatil beldelerinden birisi konumunda.

Troll Transfer olarak sizin için Kiriş'in en güzel yerlerini siz değerli müşterilerimiz için sıraladık....


Kiriş Plajları

Kiriş plajlarında su kayağı, deniz paraşütü, muz ve jet ski ile dalış/scuba diving gibi popüler su sporlarını yapabilirsiniz. Ayrıca çevre koylara düzenlenen tekne turlarına da katılabilirsiniz. Su sporları merkezleri plaj civarında genellikle sarı tenteli bir alanda bulunuyor.


Dolusu Park

Kiriş tatil beldesinde bulunan Dolusu Park, Kemer bölgesinin en popüler su parkı olarak hizmet veriyor. 26 adet kaydırak, kendine özel bir plaj, dalga ve çocuk havuzları, cafe, bar ve restoranlardan oluşan Dolusu Park’ta gün boyu eğlence var.
Çamyuva


Antalya ile Kemer merkezi arasında, Antalya’dan 22 km. mesafede bulunan Beldibi, muhteşem doğal güzellikleri, yaklaşık 5 km.lik kumsalı, plajı, masmavi denizi, kaliteli otelleri ve tatil merkezleri ile Antalya Kemer’in en popüler tatil beldelerinden birisi konumunda.

Troll Transfer olarak sizin için Çamyuva'nın en güzel yerlerini siz değerli müşterilerimiz için sıraladık....


Çamyuva Plajları

Çamyuva plajlarında su kayağı, deniz paraşütü, muz ve jet ski ile dalış/scuba diving gibi popüler su sporlarını yapabilirsiniz. Ayrıca çevre koylara düzenlenen tekne turlarına da katılabilirsiniz. Su sporları merkezleri plaj civarında genellikle sarı tenteli bir alanda bulunuyor.


Çamyuva Gece Hayatı

Çamyuva’da gece hayatı sakin bir modda. Çamyuva’da bulunan çeşitli cafe, restoran ve barlarda geceleri canlı müzik, karaoke ve çeşitli eğlence aktiviteleri düzenlenmekte. Çamyuva, Kemer’in popüler ve canlı eğlence ve gece hayatının merkezi olan Kemer merkezine 12 km. mesafede olup, biraz uzak olsa da popüler gece kulüpleri ve diskoların bulunduğu Kemer merkezinde de güzel bir eğlence ve hayatı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hemen Rezervasyon Yap

Rezervasyon Yap